Hakkımızda

Firmamız Keçiören Tuana Spot Nakliyat 2019 yılın’dan itibaren  bölgesin’de evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır.Geniş araç filomuz ile şehir içi şehirler arası asansörlü nakliye,büro taşıma işelrin”de uzman kadromuz ile en uygun fiyatlara nakliye yapmaktayız.

Firmamız K3 yetki belgesi ile çalışmaktadır Korsan Firmaları Dikkat etmeniz dememizde’ki durum internette bulunan her evden eve nakliyeci firma değildir fason belgesiz faturasız çalışan bir çok kişi vardır evden eve nakliyat yaptırma’dan önce firmayım diyen her kişiye inanmayın bürosuna gitmenizi ve sonra eşyalarınızın tespiti yapıldıktan sonra sözleşme yapıp nakliyenizi yaptırınız. K3 yetki belgesi olmayan firmalar korsan firmadır.

Kaliteli Taşımacılık Firmaları Hangi Özellikleri Taşımalıdır?

Verdiğimiz hizmetin ne kadar riskli ve önemli olduğunu bildiğimiz için tüm adımları çok dikkatli atıyor ve kesinlikle disiplinden ödün vermiyoruz.

Eşyalarının taşınması için bizleri seçen kişiler özellikle işimize karşı gösterdiğimiz hassasiyetten dolayı ne kadar doğru bir seçim yaptıklarını hemen anlayabilmektedirler.

Her geçen gün çok daha fazla kişi tarafından kullanılmakta olan Cebeci nakliyat hizmetlerimiz ile artık eşyalar istenen tüm noktalara kesinlikle hasar almadan ve en kısa zaman içinde ulaşabilmektedir.